Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Nedeľa, 15. September 2019

Dnes má meniny Jolana
Zajtra má meniny Ľudomila a Ľudmila

Kde nás najdete


ZÁUJMOVÝ ÚTVAR KIN-BALL PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 04 Apríl 2017 12:28

ZÁUJMOVÝ ÚTVAR  KIN-BALL

Kin-ball hráme aj na našej škole. Kin-ball je nová loptová športová disciplína pre deti, mládež a dospelých Je dynamická, rozvíja pohyb aj myslenie a hlavne, je motivujúca a zábavná. Vznikla v Kanade.

V apríli roku 2014 vznikla na Slovensku Slovenská kin-ballová federácia, ktorá podporuje šírenie, propagáciu a rozvoj tejto hry. Aj naši žiaci na Spojenej škole sa s veľkou loptou učia rôzne hry, prihrávať loptu, odbíjať ju, spoločne loptu chytať a samozrejme hrať kin-ball. Cieľom hry je odohrať loptu, aby ju druhý tím nechytil a lopta sa dotkla zeme. Naopak druhý tím musí zabrániť tomu, aby sa lopta dotkla zeme. Hra má množstvo obmien a spôsobov hry. A to najdôležitejšie je, že túto hru môžu spolu hrať deti bez rozdielu výšky aj váhy. Kin-ball je založený na princípe fair-play, je proste pre všetkých.

Vedúci krúžku: Mgr. Branislav Popik

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC September 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist